�esky English Deutsch
733 645 873

15. výročí Stöbich Brandschutz s.r.o.

15.01.2018

Dne 29. 9. 2017 oslavili zaměstnanci společnosti Stöbich Brandschutz s.r.o. společně se svými hosty již 15. výročí svojí existence. Jasně modrá obloha a sluneční paprsky nechyběly při zahájení slavnosti v areálu hotelu Avanti v Brně.

I tentokrát, jako tradičně u podobných příležitostí, byli přizvání naši partneři, zákazníci a přátelé společnosti z Česka i zahraničí. K velké radosti všech, přijal pozvání i pan Stöbich se svojí ženou.

Den začal prezentací našich výrobků, přívěsem s mobilní pecí a představením našich zaměstnanců. O bohaté občerstvení bylo postaráno, tak nic nebránilo diskuzím hostů se zaměstnanci, někteří z nich se při této příležitosti poprvé setkali osobně.

Večerní program započal pan Rudolphi proslovem, ve kterém děkoval zaměstnancům a zákazníkům za dlouholetou úspěšnou spolupráci. Pan Stöbich se ujal slova po panu Rudolphi a svým vyprávěním nás vzal na cestu časem do historie české pobočky. Vyprávění započal zmíněním našich počátků v Praze a skončil v současnosti, kde ocenil výkony zaměstnanců, kteří mají hlavní podíl na úspěchu společnosti.

U dobrého piva, vína a velmi hlasité hudby bylo oslavováno až do ranních hodin. Na sklonku večera se diskutovalo s partnery a zaměstnanci, kterým se dostalo příležitosti promluvit si s panem Stöbichem.

 

Touto cestou bychom rádi poděkovali také našim kolegům z Německa, kteří nás všechny ty roky podporovali a podporují. Nyní zbývá jen doufat, že „naše dítě“ vyroste a zůstane stále tak úspěšné.

 

Tým Stöbich Brandschutz s.r.o.

»zpět do archivu novinek